fbpx

Referencie

Na spolupráci je pre mňa vždy najdôležitejšie, aby bol klient spokojný. Prečítajte si zopár referencií o tom, ako akáto spolupráca môže vyzerať. 

Ak potrebujete, aby vašej značke niekto vdýchol život zmysluplne, strategicky a tvorivo, tak sa určite obráťte na Veroniku. Kreatívny koncept, premyslená stratégia a efektívne prevedenie – to u nej určite nájdete.

Srší talentom, vedomosťami a skúsenosťami, ktoré premenia každú značku na úspech. Najviac ma na spolupráci s ňou baví, že vždy presne vníma moje potreby – často aj tie, o ktorých ani neviem.

Mám takmer dvadsaťročnú skúsenosť v oblasti komunikácie a nepamätám si na kreatívnu agentúru, ktorej prvý návrh by bol ten finálny. U Veroniky sa mi to stáva bežne. Jej skúsenosti v oblasti online marketingu vám určite ušetria čas aj peniaze.

Katarína Mayer, spisovateľka, autorka knihy Gamblerky

Rozum a cit. Kreativita a spoľahlivosť. Intuícia a skúsenosti. Profesionalita a vášeň. To sú slová, ktoré mi napadnú v spojitosti s prácou Veroniky Boškovej.

Pred Veronikou jednoducho spojíte dlane špičkami prstov a poviete, že chcete mať miesto pre autorov, kde budú mať všetko pod jednou strechou a ona sa na vás zadíva a potom to už ide: Literárny dom má zrazu svoje meno, logo, vizitky, web, vizuál! (A vďaka Veronikinmu workshopu si jednoduché grafické veci, ako sú zadania v podpornej skupine a pozvánky, viem s gráciou a esteticky urobiť sama!)

Veroniku zo žartu volám guru môjho mentálneho zdravia, pretože mi vždy vecne poradí, kedy a ako mám propagovať svoje aktivity. Je láskavo prísna a presne vie, kedy treba mávnuť rukou a ísť ďalej.

Ale úplne najradšej mám, keď Veronike predstavím nový knižný projekt. Nech je akokoľvek nevšedný, ona vždy vie vymyslieť ten najlepší spôsob, ako ho správne marketingovo uviesť do života.

Mať Veroniku po boku je dar. Mojím snom je pomáhať na svet novým knihám, ktoré budú nielen obsahovo kvalitné a dobré, ale aj krásne. Vďaka Veronikinej práci sa môj sen každý rok zhmotňuje o niekoľko krásnych nových knižiek.

Soňa Adamčík Borušovičová, literárna koučka a agentka, zakladateľka Literárny dom

Veroniku som spoznala najprv ako autorku knihy a organizátorku Handmade konferencie. Je však oveľa schopnejšia a multifunkčnejšia a preto mi pestrosťou svojich schopností pripomína “švajčiarsky nožík”.

Je stelesnením vzácnej kombinácie profesionality, marketérskych zručností, návykov, skúseností s neuveriteľnou empatiou a diplomaciou.

Po roku môjho snaženia vizuálne uchopiť môj projekt “Instaraňajky” bola práve ona schopná navrhnúť logo a vizuály, ktoré konečne vyjadrovali podstatu projektu a môj temperament.

Takže, za mňa 5- star marketér, s ktorým je radosť a česť pracovať…otázka je, či bude stíhať, lebo je na roztrhanie.

TAMI Social Media Marketér @instaranajky @inspirapublishing

Veronika mi pomáha pri tvorbe i realizácii facebookových kampaní (vizuály, spolutvorba textov, fb pixel, manažovanie kampane). Vďaka čomu ma odbremenila od viacerých činností, ktoré som ja až tak nemusela, a môžem sa viac venovať tomu, čo ma baví na mojej práci najviac – klientom a tvoreniu.

Oceňujem hlavne rýchle a promptné doručovanie marketingových materiálov – vizitiek, letákov, vizuálov. Potom aj to, že cítiť, že Veronika vie, čo robí, je všestranná (poradí v grafike, kampaniach, kreatívne i technických veciach) nebojí sa poukázať na vaše chyby a zmýšľanie, ktoré vášmu marketingu až tak neprospieva.
Som rada, že sa mi podarilo nájsť na spoluprácu tak kreatívnu, spoľahlivú, všestrannú a láskavú ženu, akou je Veronika.

Marcelka Špalková, www.stylnamieru.sk

Som veľmi vďačná za to, že mi do života vkráčala Veronika. Hľadala som niekoho, kto by mi vytvoril logo a tzv.korporátnu identitu.

Veronika to krásne uchopila a odvtedy návrh všetkých materiálov zverujem do rúk práve jej. Viem, že s ňou môžem konzultovať všetko od vzhľadu vizuálu, cez FB kampaň a marketingovú stratégiu.

Má úžasné nápady a cit pre každého svojho klienta. Aj sa ju bojím odporučiť, lebo už teraz je “na roztrhanie” :-).

Je presne ten človek, s ktorým chcem aj naďalej spolupracovať a nechám si od nej poradiť.

Zuzana Ondrisová, zakladateľka Tvárovej jogy na Slovensku a v Čechách

S Veronikou Boškovou spolupracujem niekoľko rokov. Vytvorila pe mňa logo, webovú stránku, vizitky,materiál na propagáciu vernisáže.
Spolupráca s ňou mi pomáha prezentovať moje fotografie na profesionálnej úrovni.
Vždy vedela presne a veľmi trefne pretaviť moje predstavy a požiadavky do výsledného produktu.
Je pre mňa  potešením odovzdať vizitku,ukázať fotografie na webovej stránke a vždy sa môžem na Veroniku spoľahnúť,že pri akejkoľvek akcii budú moje prezentačné materiály profesionálne spracované.
Gabriela Teplická, fotografka, víťazka Slovak Press Photo

Veľmi mi záleží na tom, akými ľuďmi sa obklopujem. Oceňujem kvalitu a odbornosť, no najmä ľudí, ktorí majú ako vravím “X-factor.” Pre mňa majú obzvláštnu hodnotu “veci, ktoré nevidno.”

Veronika sa hlboko zapísala do môjho života nie len ako marketingový odborník a webdesignér, ale najmä ako človek s veľkým srdcom ochotný vždy pomôcť a poradiť, ked bolo treba.

Má otvorenú myseľ a vždy príde s ideou, ktorá vie pomôcť viacerým a na viacerých úrovniach. Aj keď sme začínali spolupracovať “bežne”, či už išlo o úpravu webu alebo grafický design rollupu pre moju Nádherná.sk, to ľudské “navyše” z nej robí človeka, ktorého vždy rada odporučím ďalej a s ktorým vždy budem rada spolupracovať. 

Bohumila Ďurišová, majiteľka www.nadherna.sk

S Veronikou spolupracujem už niekoľko rokov. Je to úžastná žena plná energie a nadšenia pre to, čo robí. A robí to perfektne.

Vďaka nej mám krásnu stránku, vizitky, letáčiky a mojim klientom môžem povedať ”Poďme spolu tancovať ” Niekedy mám pocit, že pozná moju predstavu lepšie, ako ja sama :).

Ak hľadáte človeka, ktorý má okrem profesionálnych znalostí aj úžasne ľudskú stránku, počúva svojich klientov a plní im priania, Veronika je tá správna voľba.

Andrea Zelinková, majiteľka tanečnej školy Poďme spolu tancovať

Veronika má schopnosť nielen počúvať klienta, ale pri tvorbe webu prihliada aj na jeho praktickosť, prehľadnosť a vizuálnu pútavosť.

Našu predstavu o novej webovej stránke naplnila na jednotku.

Ak hľadáte profesionalitu, peknú a funkčnú grafiku, jednoznačne odporúčame Veroniku Boškovú.

Andrea Šogorová, majiteľka fitnescentier FitCurves

Veronikine nápady počúvam na našich pravidelných stretnutiach v mastermind skupine už vyše dvoch rokov a vždy ma niečím nadchne.

Kto podniká, mal by ju mať pri sebe, pretože sa na jeho produkt či službu dokáže precízne pozrieť z viacerých strán. Vie im vdýchnuť život a navrhnúť niekoľko spôsobov, ako sa dajú rozvíjať a úspešne propagovať.     
 
Vizuálne vie doladiť všetky detaily, lebo si dáva záležať na tom, aby značka pôsobila konzistentne a profesionálne aj graficky.
Zuzana Palková, koučka

Spolupracujem s Veronikou vo viacerých oblastiach. Pripravovala mi grafiku a podklady na vizitky, pomáhala s vizuálom propagačných materiálov a najmä si cením možnosť konzultácie v tejto marketingovo dizajnovej oblasti.

Veroniku vnímam ako marketingovú odborníčku a obdivujem jej prehľad, skúsenosti a spôsob, ako dokáže poradiť a pomôcť ľuďom v tejto oblasti.

Oceňujem jej profesionalitu, odbornosť, prehľad v aktuálnych trendoch, triezvy úsudok ako aj priamosť a konštruktívnu kritiku. Ak hľadáte človeka, ktorý naozaj rozumie marketingu, Veroniku určite odporúčam.

Kamila Slašťanová, majiteľka portálu www.menucka.sk

Veronika Bošková hneď pri prvom našom stretnutí presne vystihla moju predstavu obálok kníh Bielej romantickej série.

Hneď prvý návrh sa mi páčil a dal dokonalú podobu mojim knihám. Aj vďaka nim sa stala romantická séria úspešná.

Maya Sinay, spisovateľka

Môžete čítať knihy a rôzne články, no takéto samoštúdium sa v žiadnom prípade nevyrovná koučingu, kde sa okrem iného dozviete aj to čo robíte zle a čo určite treba zmeniť .

Mne táto konštruktívna kritika pomohla, niektoré veci som aj v kútiku duše tušila, ale potrebovala som ich počuť, a niektoré som netušila alebo prehliadala, no domov som neodchádzala smutná z toho, že ma niekto skritizoval, ale práve naopak , išla som domov nabudená a namotivovaná… zrazu mi bolo všetko jasné… zrazu sa dostavil u mňa aha efekt 🙂 Stretnutie s Veronikou ma posunulo vpred a veľmi veľa zmenil v mojom živote/tvorbe.

Veronika je úžasný človek, nielenže vie o čom hovorí, keďže vychádza z osobných skúseností, ale tiež dokáže motivovať a dobre Vás nakopnúť k činom, je milá a priateľská a ochotná sa podeliť o veľmi cenné rady 🙂 Každému odporúčam ísť a zažiť :))

Petra Lacková, dizajnérka

Je jasne vidieť, že Veronika má za sebou veľa skúseností v ako v marketingovej, tak aj predajnej oblasti. Má veľa kontaktov, nápadov a prehľad o dianí. 

V mojich začiatkoch mi veľmi pomohla v určovaní priorít – toto je dôležité, toto potrebuješ hneď od začiatku, nezabudni na to, že raz príde táto a táto otázka. Postaviť business na dobrých základoch môže byť síce obtiažne, ale časom sa to mnohonásobne vráti.

Nebyť Veronikiných konzultácii, nikdy by som si netrúfla nastaviť si svoje fungovanie tak, ako je. V úvode som opakovane využila jej služby a know how na to, aby som vedela efektívnejšie riadiť a zvyšovať predaj mojich výrobkov. S jej pomocou sa mi podarilo rýchlo a výborne naštartovať značku, predaj, získať fanúšikovskú základňu. Veronika mi dala víziu a istotu, že moje snaženie má perspektívu. Jej skúsenosti mi pomohli ušetriť nesmierne množstvo času práve tým, že som bola pripravená na to, čo môže prísť, čo môžem očakávať a čomu sa mám naopak vyhýbať.

Nemusela som začínať metódou pokus omyl, pokus omyl. Mohla som sa venovať zveľaďovaniu rozbehnutého businessu, dala mi skvelé rady a triky má to, ako to nakopnúť v prípade, ak som pociťovala kolísanie. Dnes som veľmi spokojná s fungovaním mojej značky, ale aj ta si nájdem čas a prídem rada na kus reči, výmenu nových info, alebo len tak poklábosiť, pretože pohľad skúseného človeka je vždy prínosom,

Alena Gabriel, dizajnérka

ahoj@veronikaboskova.com